• Våre ansatte

    Vi i Norsk VVS-Merking AS strekker oss langt for å tilfredstille kundens behov om det skal være ekspertise innen innregulering og rørmerking eller hjelp for å finne riktig merkeutstyr til ditt prosjekt.

  • Steinar Bergsvåg

    Daglig leder

    905 45 330

    steinar@norskvvs-merking.no

  • Lene T. Bergsvåg

    Kontor / Gravering

    480 73 210

    post@norskvvs-merking.no

  • Rainer Gaum

    Prosjektleder - Innregulering

    915 75 512

    rainer@norskvvs-merking.no

  • Christer Bergsvåg

    Prosjektleder - Merking

    908 02 717

    cb@norskvvs-merking.no

  • Martin Bergsvåg

    Servicetekniker - Innregulering

    412 21 585

    martin@norskvvs-merking.no

  • Lasse Grimshei

    Servicetekniker - Merking

    932 05 005

    lasse@norskvvs-merking.no

  • Ronny Øijord

    Servicetekniker - Innregulering

    922 93 066

    ronny@norskvvs-merking.no

  • Ragnar Engen

    Servicetekniker - Merking

    959 44 412

    ragnar@norskvvs-merking.no